You are on the domain .pl, we recommend you go to the .com domain so that the contents of the website are closer to your language needs and navigation.
ENGLISH(EU)
CLOSE

Wszystkie ekskluzywne usługi zarezerwowane dla naszych klientów

Usługi

Jakość HD wszystkich wydruków

Drukujemy wszystko w HD, bez podwyższania ceny. 

File check

Dodatkowa pewność, którą dajemy Ci całkowicie za darmo. Niektóre parametry Twoich plików, takie jak wymiar, rozdzielczość, zastosowanie kolorów Pantone, otwarte lub nieprzekonwertowane w ścieżki czcionki i nadruk białego, zostaną sprawdzone automatycznie.

Weryfikacja pliku przez operatora

Chcesz być pewny w 100%, że Twój plik został prawidłowo przygotowany i nie będzie żadnych problemów z jego wydrukiem? Wybierz WERYFIKACJĘ PLIKU PRZEZ OPERATORA, a nasz grafik osobiście sprawdzi, czy plik jest prawidłowy i poinformuje Cię o ewentualnych błędach (marginesy, orientacja pliku pdf, zagięcia itp.).

Wszechstronna obsługa klienta

Serwis obsługi klienta na każdej etapie zamówienia: strona, e-mail, i telefon.

Reevoo

Niezależne opinie wystawiane w 100% przez klientów.

Wzorniki materiałów i kolorów stworzone specjalnie dla Ciebie

Zawsze do Twojej dyspozycji — wzorniki papierów i kolorów, bardzo przydatne narzędzia pracy. Zamów już teraz swoje egzemplarze, a wyślemy Ci je tam, gdzie tylko zechcesz. Będziesz mógł na własne oczy zobaczyć różne rodzaje papieru, ocenić ich grubość i przekonać się o jakości kolorów wydrukowanych metodą druku czterokolorowego na papierze lub materiałach sztywnych.

Możesz anulować zamówienie kilkoma kliknięciami na swoim koncie użytkownika

Jeśli wybrałeś opcję przedpłaty (płatność kartą kredytową, Paypal itp.), możesz anulować zamówienie przed dokonaniem wpłaty. Jeśli wybrałeś płatność przy odbiorze anulowanie zamówienia jest możliwe wyłącznie do momentu wgrania pierwszego pliku. W przypadku innych form płatności anulowanie zamówienia nie jest możliwe.

Promocje

Wypróbuj nas za 1 £

Wypróbuj niewiarygodną jakość Pixartprinting za 1 £! Jeśli jesteś naszym klientem zarejestrowanym na stronie jako firma, możesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Wybierz afisze, bilbordy, wizytówki lub foldery... wszystko za 1 £.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami dzięki newsletterowi

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać ciekawe informacje o nowościach oraz specjalnych ofertach i promocjach zarezerwowanych dla naszych klientów. W tym celu kliknij napis „Newsletter” umieszczony na szarym pasku poniżej.

Sposób płatności i przesyłki

Łatwa i szybka płatność – wybierz najodpowiedniejszą dla siebie opcję

Pixartprinting oferuje różne sposoby płatności: kartą kredytową, przez Paypal, przy odbiorze, przelewem bankowym (w tym przypadku zamówienie realizowane jest dopiero po zaksięgowaniu wpłaty) i przez Klarna Banking, nowoczesny, pewny, szybki i prosty system płatności, który działa w oparciu o podstawowe dane z bankowości internetowej, bez konieczności rejestracji.

Łatwa i szybka płatność przez PayPal

Pixartprinting oferuje możliwość zapłaty przez Paypal.

Dostawa zgodnie z Twoimi potrzebami

Chcesz otrzymać zamówione produkty jak najwcześniej? Nie ma problemu, Pixartprinting może nadać przesyłkę kurierem w trybie ekspresowym, aby dotarła do Ciebie w 24 godziny. Przy tworzeniu kosztorysu wystarczy wybrać żądany czas dostawy.

Dostawa zgodnie z Twoimi potrzebami

Możesz otrzymać zamówione produkty w ekspresowym tempie bez dodatkowych kosztów. Pixartprinting nada przesyłkę kurierem w trybie ekspresowym, aby dotarła do Ciebie w 48 godzin. Przy tworzeniu kosztorysu wystarczy wybrać żądany czas dostawy.

Opcja anonimowej przesyłki dla zachowania poufności

Jeśli chcesz zachować anonimowość swoich dostawców, możesz skorzystać z opcji „anonimowej paczki”, wybierając ją w momencie składania zamówienia. Dzięki temu adresat otrzyma zupełnie anonimową przesyłkę, bez żadnych danych Pixartprinting na opakowaniu i kwicie wysyłkowym.

Indywidualnie zdefiniowany nadawca — dodatkowa opcja

Czy chcesz, aby na przesyłkach, które wysyłasz swoim klientom widniały Twoje dane adresowe? Wybierz opcję „Indywidualnie zdefiniowany nadawca”. Zaznacz ją w momencie składania zamówienia i wprowadź swoje dane — Twoi klienci otrzymają przesyłkę bez logo Pixartprinting, z etykietką zawierającą wskazane przez Ciebie dane.